Gotowe projekty domów

Nieduże domy mieszkalne cechuje wysoka funkcjonalność oraz stosunkowo niska cena w porównaniu z ogromnymi willami. Coraz więcej osób decyduje się na mały dom z garażem, który spełnia ich marzenia o wyprowadzce z miasta, a jednocześnie nie generuje ogromnych kosztów.

Projekt dla Ciebie – wybierz to, czego potrzebujesz

Na niewielkiej, nieustawnej działce sprawdzą się małe domy z garażem w kształcie litery L lub o formie innej bryły. Szeroki wybór w tym zakresie sprawia, że możliwe jest dobranie budynku do własnych potrzeb.

Jak zacząć?

Oglądając projekty małych domów z garażem zapewne zaczynasz tracić nadzieję, że w końcu coś wybierzesz. Mnogość opcji rzeczywiście może sprawić, że ciężko jest się zdecydować.

Dobierając dom, trzeba uwzględnić swoje potrzeby, zastanawiając się między innymi nad takimi kwestiami:

  • ile pomieszczeń jest potrzebnych,
  • jaki układ łazienek nam odpowiada,
  • czy potrzebujemy pomieszczenia gospodarczego (przy domach z garażem często się z nich rezygnuje, jednak nie jest to konieczność),
  • czy chcemy ustawić dom parterowy, czy piętrowy,
  • ile aut ma pomieścić garaż.

Są to jedynie najbardziej podstawowe kwestie, w wybór domu jest znacznie bardziej skomplikowany. Warto jest dać sobie czas na zastanowienie, gdyż niektóre kwestie przychodzą do głowy dopiero po jakimś czasie.

Domy w szeregu lub bliźniaki

W niektórych wypadkach poszukiwane są również projekty małych domków z garażem w zabudowie szeregowej bądź bliźniaczej – przejdź. Takie rozwiązania również są możliwe.

W takim przypadku, często mocna zmiana układu pomieszczeń jest niemożliwa ze względu na ogólny system budynku. Pewne drobne zmiany są możliwe, jednak każdorazowo należy je skonsultować z profesjonalistami.

Niezależnie od tego, jakiego dokładnie domu szukasz, pamiętaj: przemyśl dokładnie swoją decyzję, aby uwzględniała ona wszelkie potrzeby.